اخبار اخبار

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
مسئول عمليات حج و مشاور مديرعامل در امور اجرايي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در خصوص آخرين وضعيت اعزام حجاج به عربستان گفت: 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در احکام جداگانه يي معاونين «عمليات فرودگاهي»، «برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي» و «توسعه مديريت و منابع» شرکت را منصوب کرد.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
در راستاي پيگيري صدور اسناد مالکيت باقي مانده اداره کل فرودگاههاي آذربايجان غربي ،مدير کل فرودگاه هاي آذربايجان غربي با مدير کل ثبت اسناد و املاک آذربايجان غربي ديدار و گفتگو کرد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را به اساتيد صنعت هوانوردي به ويژه اساتيدي که در تمامي واحدهاي مختلف شرکت فرودگاهها، مرکز آموزش عالي هوانوردي و فرودگاهي کشور و همچنين مرکز وارسي پروازي و خدمات هوانوردي به تدريس علم مشغول اند، تبريک گفت.
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي دوم ارديبهشت ماه سالزور تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و همزماني آن با ليالي قدر و شهادت برترين پاسدار حريم اسلام حضرت علي(ع) را گراميداشت و براي تمامي پاسداران دلير و جان برکفان شجاع به ويژه دلير مردان سپاه حفاظت هواپيمايي آرزوي سرافرازي کرد.
۳۱ فروردين ۱۴۰۱
مدير کل فرودگاههاي آذربايجان غربي ، از اتمام بهسازي سيستم هاي کمک ناوبري بصري فرودگاه اروميه خبر داد.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازي در مراسم معارفه عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها گفت: مقام عالي وزارت و مجموعه وزارت راه و شهرسازي تمام قد در کنار سيدي سرپرست شرکت فرودگاه‌ها ايستاده اند تا مشکلات موجود در صنعت فرودگاهي حل و برطرف شود.
۱۸ فروردين ۱۴۰۱
مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان غربي از افزايش ۲۴ درصدي اعزام و پذيرش مسافران نوروزي در مقايسه با دوره گذشته خبر داد.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
رييس مرکز آموزش فنون و خدمات هوايي از انجام عمليات وارسي پروازي سامانه‌‍‌هاي کمک‌ناوبري فرودگاه‌هاي کشور تا آخرين روزهاي سال گذشته(۱۴۰۰) خبر داد و گفت: در سال جاري نيز، وارسي پروازي ۱۰۴ سامانه و طرح را برنامه‌ريزي کرده‌ايم.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از اعزام و پذيرش قريب به دو ميليون نفر مسافر از فرودگاههاي کشور در بازه زماني ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا دهم فروردين ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: فرودگاه بين المللي مهرآباد با اعزام و پذيرش قريب به نيم ميليون مسافر در اين مدت، يک چهارم ظرفيت کل مسافران نوروزي را به خود اختصاص داده است.