اخبار اخبار

۲۸ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان غربي از انجام چهار مرحله عمليات برف روبي در باند و سطوح پروازي فرودگاه اروميه از شب گذشته تاکنون خبر داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
پروانه سهرابي، مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در امور بانوان در پيامي فرارسيدن سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و مادر را تبريک گفت.
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) و نيز گراميداشت مقام والاي زن را تبريک گفت.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
حضور مدير کل ، مسئولين وکارکنان اداره کل فرودگاه هاي استان آذربايجان غربي در مراسم غبارروبي و گل افشاني مزار شهدا به مناسبت چهلمين و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
همزمان با ايام دهه مبارک فجر مدير کل و مسئولين فرودگاه با خانواده معظم شهدا و جانبازان معزز ديدار و گفتگو کردند
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
ايام الله دهه فجر ياد آور حضور پر شور مردمي است که همه هستي خويش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خويش مزرعه دين را آبياري کردند
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه فرودگاه امام خميني (ره) با ارسال و پذيرش 10 ميليون کيلوگرم بار در دي‌ماه در رتبه نخست قرار گرفت، گفت: در اين ماه فرودگاه سمنان با متوسط 21 مسافر در هر پرواز کمترين تراکم مسافر را داشت.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
مدير کل فرودگاههاي آذربايجان غربي گفت: فرودگاه اروميه کاملا عملياتي است
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
در پي بارش برف و برودت هوا در شهر اروميه، عمليات اوره پاشي و يخ زدايي سطوح پروازي فرودگاه اروميه انجام شد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
وزير راه و شهرسازي در مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني فرودگاهي ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از حمايت وزارت راه و شهرسازي از توليدات داخلي در حوزه هاي مختلف فرودگاهي، هوايي، ريلي، جاده اي و دريايي خبر داد.