اخبار اخبار

۵ اسفند ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز مهندس را به مهندسان شاغل در صنعت حمل و نقل هوايي تبريک گفت.
۱ اسفند ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکريم و معارفه مديران سابق و جديد فرودگاه بجنورد آمادگي شرکت را براي تامين کامل نيازهاي موجود در اين فرودگاه با استفاده از منابع داخلي شرکت اعلام کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جلسه تکريم و معارفه مديران کل سابق و جديد فرودگاه هاي استان هرمزگان گفت: با وجود تلاش هاي انجام شده با هدايت آمريکا براي انتقال پروازهاي عبوري از ايران به کشورهاي همسايه، اتفاق هاي مختلف در يکسال اخير نشان داده که شرکت هاي هواپيمايي دنيا واقفند فضاي آسمان ايران مي تواند سرويس ايمن را ارايه دهد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از بخش هاي مختلف اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي ضمن ابراز خرسندي از فعاليت هاي انجام شده در اين اداره کل موافقت خود را با راه اندازي کارگاه آموزشي اعلام کرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
برگزاري کارگاه آموزشي و پيشگيري از انتقال ويروس کرونا در فرودگاه اروميه
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
معاون عمليات هوانوردي فرودگاه اروميه از اختصاص يک دستگاه خودروي آتش نشاني ولوو ويک دستگاه خودروي مارشالري فالومي آميکو به اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما،فرودگاه اروميه خبر داد
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي اذربايجان غربي، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا سلام الله عليها با بانوان شاغل در فرودگاه اروميه ديدار و گفتگو کرد
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
با هدف گراميداشت دلاوري ها و رشادت هاي سردار دل ها، سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و به پيشنهاد روابط عمومي و موافقت رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها، نام اين مرد بزرگ زينت بخش سالن اجتماعات ساختمان مرکزي اين شرکت شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‌هاي آذربايجان‌غربي با اشاره به کاهش ديد افقي فرودگاه اروميه به ۶۰۰ متر بر اثر بارش برف گفت: با توجه به رعايت استاندارد هاي لازم براي نشست و برخاست پرواز، پروازهاي اين فرودگاه پابرجاست و صبح امروز نيز پرواز هواپيمايي آتا از اين فرودگاه به مقصد تهران انجام شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان غربي از انجام چهار مرحله عمليات برف روبي در باند و سطوح پروازي فرودگاه اروميه از شب گذشته تاکنون خبر داد.