اخبار اخبار

۱۳ مهر ۱۳۹۸
مدير کل فرودگاه هاي استان آذربايجان غربي با ارسال پيامي هفته نيروي انتظامي را به حافظان نظم و امنيت تبريک گفت.
۱۴ مهر ۱۳۹۸
فرمانده پليس فرودگاههاي کشور از خريد تجهيزات جديد امنيتي و نظارتي فرودگاه ها خبر داد و گفت: اميدواريم که با تامين تجهيزات به روزدنيا شاهد بي نيازي به بازرسي هاي بدني و استفاده از سيستم هاي کنترل نامحسوس در فرودگاه هاي کشور باشيم.
۱۴ مهر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نخستين روز از هفته نيروي انتظامي به همراه جمعي از مسوولان شرکت به ديدار فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور رفت و از وي و همکارانش به پاس خدمت گزاري خالصانه به مسافران قدرداني کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک هفته نيروي انتظامي، از حضور شرافتمندانه و مقتدرانه پليس در فرودگاه‌هاي کشور که همواره زمينه‌ساز آرامش خاطر و رضايت مسافران هوايي بوده است قدرداني کرد.
۱۰ مهر ۱۳۹۸
با برگزاري جلسه مسوولان روابط عمومي شرکت هاي هواپيمايي به ميزباني روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران زمينه تعامل هرچه بيشتر ميان اجزاي اصلي صنعت هوايي کشور فراهم شد.
۹ مهر ۱۳۹۸
با امضاي تفاهمنامه سه جانبه ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و يک شرکت دانش بنيان خصوصي، مقدمات استفاده از توان و دانش داخلي براي پژوهش در طراحي، ساخت و تامين دستگاه هاي تست اصطکاک سطوح پروازي (FRICTION TEST)فراهم شد.
۸ مهر ۱۳۹۸
يک دوره آموزشي با عنوان " سيستم توزين و حمل جامه دان مسافرين " در فرودگاه اروميه برگزار گرديد
۸ مهر ۱۳۹۸
يک دوره آموزشي با عنوان " هواشناسي 2" در فرودگاه اروميه برگزار گرديد
۸ مهر ۱۳۹۸
روز شنبه مورخ 7/7/98 مراسم بزرگداشت روز ايمني و آتش نشاني در فرودگاه اروميه برگزار گرديد
۷ مهر ۱۳۹۸
مدير کل فرودگاه هاي استان آذربايجان غربي با ارسال پيامي هفتم مهر ماه روز ايمني و آتش نشاني را به تلاشگران عرصه ايمني و آتش نشاني تبريک گفت.