اخبار اخبار

۸ مرداد ۱۳۹۸
نخستين گروه از زائران استان آذربايجان غربي امروز از فرودگاه اروميه راهي سرزمين وحي شدند
۵ مرداد ۱۳۹۸
در ديدار مسئولان فرودگاه اروميه با نماينده ولي فقيه استان و امام جمعه اروميه، حجت الاسلام قريشي با اشاره به وجود ظرفيت‎هاي خوب استاني گفت: با افزايش ارتباطات و تعاملات بايد براي افزايش پرواز و رونق فرودگاه اروميه اقدام شود
۵ مرداد ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان غربي گفت: براي اينکه بتوانيم رضايت مسافران را کسب کنيم شاخص برنامه‎هاي خود را رعايت مفاد منشور حقوق مسافران در تعامل با شرکت‎هاي هواپيمايي قرار مي‎دهيم.
۲ مرداد ۱۳۹۸
قرا ملکي :اولويت نخست ما انجام هر چه بهتر پروازهاي حج تمتع و ارائه خدمات مناسب به زائران خانه خداست
۳۱ تير ۱۳۹۸
مديرکل سابق فرودگاههاي آذربايجان غربي گزارش عملکرد دوران مديريت خود را ارائه کرد.
۳۱ تير ۱۳۹۸
معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري آذربايجان غربي، حمل و نقل را يکي از مولفه ها و زيرساخت هاي اساسي توسعه عنوان کرد و گفت: توسعه زيرساختهاي حمل و نقل بويژه حمل و نقل هوايي در استان مي تواند به رونق اقتصادي و سرمايه گذاري و توسعه گردشگري کمک کند.
۳۱ تير ۱۳۹۸
مراسم تکريم و معارفه مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان غربي با حضور عضو هئيت مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار و قراملکي به عنوان مديرکل جديد معرفي شد.
۳۱ تير ۱۳۹۸
عضو هئيت مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: مديرکل جديد فرودگاههاي استان شبکه پروازي براي استان تعريف کند تا فرودگاه نقش خود را در توسعه بيش از پيش ايفا کند.
۳۱ تير ۱۳۹۸
ترمينال شهيد باکري فرودگاه بين المللي اروميه با حضور عضو هئيت مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افتتاح شد.
۲۷ تير ۱۳۹۸
طي ابلاغي از سوي رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، محمدعلي نائل قراملکي به سمت مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان غربي منصوب شد.